Історія бренду ReFa

Історія бренду ReFa бере свій початок зі створення одного роликового масажера.

Творці хотіли домогтися відтворення професійних рухів рук за допомогою масажера, щоб полегшити домашній догляд за шкірою і саме це лягло в основу випуску першого продукту ReFa в 2009 році.

 

Одна з особливостей, яка відрізняє кожен виріб бренду ReFa від інших виробників - це рівень майстерності його творців.

 

Ми беремо до уваги всі моменти, не тільки ідеальну форму, розміри, а також комфортне використання, ефективність догляду та повна турботу про вашу шкіру.

Що об'єднує красивих людей?

 

Ми вважаємо, що це час, витрачений на те, щоб стати більш привабливим.

Вище за все ми цінуємо кожну хвилину, яку люди витрачають на вдосконалення своєї краси.

Бренд ReFa вивів догляд за шкірою на абсолютно новий рівень.

Те, що раніше уявлялося «складним процесом» перетворилося в «приємну корисність».

Революційний дизайн кожної деталі масажера завойовує серця і притягує бажання його використовувати з першого дотику.

Ми прагнемо до створення дизайну, який стане не тільки функціональним, але й буде враховувати такі моменти, як догляд за шкірою, зручність в використанні, візуальну привабливість, а також бажання використовувати продукт знову і знову.

 

В процесі розвитку бренду, який приносить радість світу, ми продовжуємо вирішувати все більше нових завдань.

Бренд ReFa був створений в Японії в 2009 році. Продажі за кордоном почалися в 2012 році в країнах Азії, Європі та Америці, і в 2015 році обсяг загальних продажів досяг 4 мільйонів одиниць. На сьогоднішній момент було продано понад 10 мільйонів одиниць по всьому Світу, щорічно отримують нагороди, їх в списку вже 47, в тому числі звання «Кращий косметичний апарат» за версією Cosme.

 

Ми сподіваємося, що наші покупці зможуть отримувати продукцію більш високої якості по всьому Світу, насолоджуючись красою і новим способом життя, який вона представляє.

Ми продовжуємо розвиток бренду й віримо в наше бачення індустрії краси та в те, яким чином вона змінить поняття «краси» протягом наступних ста років.

До тих пір, поки існує бажання відчувати себе привабливою, наші зусилля будуть спрямовані на допомогу тим, хто прагне вдосконалювати свою, як внутрішню, так і зовнішню красу.

Компанія MTG постійно створює все нові і нові бренди, які відрізняються своєю прогресивністю, при цьому поєднуючи різні сфери життя людини.
До членів сімей брендів компанії належать такі бренди, як:
  • SIXPAD (революційні EMS-тренажери, розроблені спільно з всесвітньо відомим футболістом Кріштіану Роналду)​;
  • MDNA SKIN (анти-вікова професійна лінія косметики, створена спільно з найбільш комерційно успішною співачкою Мадонною, складається з маски на основі вулканічної глини, індукційної лопатки для зняття маски і сироватки для догляду за шкірою після процедури);
  • PAO FACIAL FITNESS (унікальна розробка в області фейсбілдінга, тренажер для усунення провисання і в'ялості м'язів обличчя);

Історія компанії MTG

Ми прагнемо до того, щоб дивувати і вражати світ через створення брендів.
Для кожного бренду, який ми розробляємо, при цьому поєднуємо різні елементи, щоб сформувати справді унікальну продукцію, яку ви не зможете знайти ніде.
Хоча внутрішній розвиток є одним з ключових чинників нашого успіху, ми також співпрацюємо з кращими університетами та дослідницькими інститутами по всьому Світу для створення нових революційних продуктів.
Наша місія — втілити надії і мрії людей у ​​всьому світі через просування сім'ї наших брендів.